Некогашната ТВ водителка Мелита Ракиќевиќ сака на сите да им покаже како ужива во животот.

Сега веројатно сакаше да направи поголема возбуда за своите следбеници на Инстаграм, па реши по полноќ да сподели интимни и приватни моменти.

Имено, во последните објави на Мелита, стојат две фотографии на кои таа позира гола и запенета во џакузи, но со пената внимателно ги покри интимните делови и дополнително ја заскокотка фантазијата на следбениците од посилниот пол.

Инаку, пред извесен период Мелита откри дека повторно е во врска со саканиот Виктор, но не баш преферира да објавува заеднички моменти.