Јелена Карлеуша вчера вечерта го прослави 42-от роденден и пречека многу нејзини пријатели од естрадата и семејството во прекрасна вила во која од неодамна живее.

Пејачките Наташа Беквалац и Дара Бубамара споделија дел од атмосферата на своите профил, а несомнено славеничката беше најсреќна.