x

ЛИОН – БАЕРН / СТАРТНИ СОСТАВИ: Флик и Руди Гарсија им веруваат на оние од полуфиналето

lion-baern

Вечерва следува второто полуфинале од Лигата на шампионите. По ПСЖ, Европа го чека патникот бр. 2 во големото неделно финале. Ова се соатвите со кои тренерите на Баерн и Лион ќе го почнат мечот од 21 часот:

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата