Актерката Лидија Вукичевиќ дури и на  58 години важи за една од најубавите актерки на балканската јавна сцена.

Nејзините фотографии кои секојдневно ги објавува на својот Инстаграм каде ја истакнува нејзината заводлива фигура, добиват голем број на позитивни коментари и лајкови.

Убавата актерка отсекогаш важела за личност која посебно внимание обрнува на својот изглед, а на 58 години изгледа феноменално што и нејзините помлади колешки можат да и позавидат.

Актерката позираше во костим за капење, а коментарите не стивнуваат.

Сакаш ли срце да ме стегне?“ е само еден од коментарите на Инстаграм, кој доловува колку актерката ги испровоцира фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?????????

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on