x

Лига Ендеса го собра најдоброто од Димитријевиќ во 5 минути (ВИДЕО)

АЦБ лигата промовираше видео со најдоброто од Димитријевиќ во сезоната 2019/2020 во која блесна во дресот на шпански Хувентуд.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата