x

Леброн на комеморацијата во чест за Коби имал една молба

Многумина се прашуваа дали Леброн Џејмс беше на комеморацијата во чест на Коби Брајант и неговата ќерка Џиџи, кои заедно со уште седум особи еден месец загинаа во хеликоптерска несреќа.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата