x

Лапорта со провокација до фановите на Реал, им закачи реклама до „Сантијаго Бернабеу“

laporta

Жоан Лапорта неодамна потврди дека ќе се кандидира за претседателското место во Барселона.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата