x

Крос: Барем имаме доволно тоалетна хартија

Тони Крос како сите негови соиграчи од Реал Мадрид се наоѓаа во карантин. Германецот кој времето го минува со семејство се пошегува во оваа тешка ситуација.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата