x

Кристијано Роналдо има нов имиџ (ФОТО)

Кристијано Роналдо се врати во Торино и веднаш почна со тренинзи,  веќе следниот викенд продолжуваат натпреварите од Серија А.

Португалецот објави фотографија од која може да се види дека има нов имиџ, со оглед дека ја пушта косата, одлучи да ја собере на интересен начин.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата