Популарната пејачка Јелена Карлеуша со своето сексипилно тело во бикини од 410 евра, ужива во дворот на својата нова вила, каде што во прв план е нејзиното тело. Јелена ја подигнала температурата со своите жешки слики а многумина неможеле да се одлучат дали да гледаат во нејзините бујни гради или долги нозе . Таа добила бројни коментари на сметка на изгледот од своите фанови, кој на Инстаграм забележале еден детал, нејзиното десно колено крваво.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Milfin’ ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Но изгледа дека нејзиното крвавото колено не бил голем проблем. Нејзините фанови овој пат биле шокирала со нејзиниот “стајлин“ од кој горат социјалните мрежи но и нејзините фанови од видеото кое кружи по социјалните мрежи…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beast mode ON ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on