Пејачката Јерлена Карлеуша за новогодишната ноќ настапила во луксузен хотел во Белград, а со својот настап ги одушевила сите присутни.

Јелена на себе имала перли, минијатурен фустан, кои како и секогаш и ги истакнале облините. Кога се појавила, пејачката со еден детал изненадила – гламузорен шешир со циркони и пердуви во кои сите гледале.

Карлеуша новогодишниот настап го започнала со нумерата “Тихи у*ица“, каде што присутните не го одделувале погледот од пејачката која се потрудила со својот стајлинг и енергија да ја направи новогодишната за паметење.

Во новогодишната ноќ покрај Јелена биле и нејзините ќерки Анита и Ника, како и теткаи Данијела.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Idemooooooo!!!!!???? #jelenakarleusa #karleusastar #karleusa #divetina #jk #novajk @karleusastar Cr:. @itsme_luka

A post shared by DIVA (@karleusafanpage1) on