x

„Комити“ го прозваа раководството на Вардар: „Сакаме да знаеме што се случува во клубот“

Наивачката група „Комити“ го повикаа раководството на Вардар да излезе и да каже што се случува во клубот и во која насока ќе функционира во иднина. Со оглед дека наближува последниот рок за регулирање на состојбите во ФК Вардар, верните навивачи ги повикаа раководните структура да кажат што планираат со клубот.

Соопштението на Комити ви го пренесуваме во целост.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата