Поп пејачката Наташа Беквалац важи за една од најзгодните и најдобро стилизирани пејачки, па не е ни чудно што беше меѓу најдобро стилизираните гости на 42-иот роденден на Јелена Карлеуша.

Имено, Наташа за оваа прилика одбра широки беж панталони во комбинација со црн корсет.

Ова комбинација ја комбинираше со црни сандали и црна торба, а на лицето имаше малку шминка.

Пејачката расположена позирала пред фоторепортерите.