Популарната пејачка Јелена Карлеуша (42) после три месеци пауза се појавила на снимање продолжение на сезоната за музички натпревар “Ѕвездите на Гранд“.

Карлеуша видно исончана, во злтен фустан блескала во полн сјај, а високите потпетици и дале посебен печат и целокупен впечаток на нежна, но и сек*ипилна жена.