Јелена Карлеуша важи за најконтроверзната и најхрабрата ѕвезда во регионот на естрадата.

Во последно време таа не престанува да шокира со своите модни изданија и често поради нив доаѓа во конфликт со своите колеги од шоуто „Ѕвездите на Гранд“, каде е составен и незаменлив дел од жирито.

И овој пат Карлеуша реши да ги изненади своите следбеници, и повторно создаде хаос на социјалните мрежи.

Јелена покажа чудна креација, која треба да претставува некаков дел од вселенската облека, но во која нема да ви биде дозволена никаде освен на социјалните мрежи, а фотографијата е направена ни помалку ни повеќе отколку на улица!

И вака полугола, во чудниот скафандер, пејачката не остава никого рамнодушен.