Јелена Карлеуша по којзнае кој пат докажа дека годините се само бројка. Во новото видео кое го објави пред неколку часа е во бикини, пејачката е повеќе соблечена отколку облечена и стандардно е со високи потпетици, бикини, ремени…

Јелена моментално се наоѓа во Дубровик каде има настап. 

Кој го снимил видеото не е познато, но очигледно е дека има 41 година и изгледа пеколно добро!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tonight in Dubrovnik #labombonera

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on