Јелена Карлеуша сака да го сврти вниманието кон провокативните фотографии, а празничното време и доаѓањето на Нова година бараат соодветен „костум“.

Пејачката овој пат се одлучи за исклучително секси долна облека, во црвена боја, а има неизбежна капа на Дедо Мраз. Во секој случај, многумина посакуваа Баба Мразица да им подари подароци …