Откако го прослави својот 42 роденден во новата вила на Сењак, Јелена Карлеуша, со своите деца и тетката Даниела, повторно отпатува за Турција.

Пејачката позираше во бикини-танга додека лежеше на песокот. Оваа сцена не остави никој рамнодушен, а Јелена ги запали социјалните мрежи со своето секси тело.

Потоа таа направи селфи, а нејзините бујни гради едвај се задржаа во минијатурно бикини. Нејзините фанови не можат да одлучат која поза на Јелена им е омилена, кога е во преден план секси задникот или бујните гради.

Темен тен, волшебни облини и пози кои на многу припадници на посилниот пол им го креваат притисокот.