Најславната реалити ѕвезда, Ким Кардашијан, уште еднаш покажа со какви облини располага, но нејзината најнова фотка потполно ги запали мажите.

 

Google the benefits of pineapple juice ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) onJul 7, 2018 at 9:44pm PDT

 Ким позирала во едноделен боди налик на костим за капење, но како ја поткренала ногата и покажала скоро се, малкумина останаа имуни на овој призор.

 

Сликата се здобила со преку милион лајкови на социјалните мрежи, а фановите и порачаа дека изгледа много подобро од било кога.