x

Капитенот на Барселона на емотивен начин се збогува со клубот

screenshot_3-3

Барселона со години доминара во шпанскиот ракомет, сигурно е еден од најдобрите тимови во светот.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата