x

Кантегрел дојде во Скопје и го стори адетот (ФОТО)

Робин Кантегрел веќе е во Скопје. Францускиот голман откако се одмори, излезе на прошетка и го стори адетот, седна на кафе.

Робин заедно со Борко Ристовски и Марко Кизиќ ќе бидат задолжени за голот на Вардар.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата