Американската актерка Камерон Дијаз која повеќето мажи ја сметаат за најубава во Холивуд е незадоволна со својата фигура и страда за поимпресивен и широк задник.
“Многу сакам да имам поубав задник! Поради тоа вежбам секој денè – изјавила Камерон за магазинот Ел.
Во меѓувреме дечкото на Камерон, Џастин Тимберлејк, Ј ги открил на јавноста неговите планови за иднина каде вели дека се гледа во брак со својата сегашна девојка. Џастин планира да се венча со Камерон, но за 15 години.