По објавувањето на нов албум, Маја Беровиќ замина на заслужен одмор, а кога не прави музика, таа споделува разголени фотографии и покажува колку е згодно нејзиното тело.

Бидејќи музичарите сè уште не можат да настапат, поради ситуацијата со коронавирусот, популарната пејачка реши да ги спакува торбите и да замине на годишен одмор, од каде денес ги поздрави своите фанови со фотографии и видео во костум за капење преку својот профил на Инстаграм.

Популарната пејачка изгледа неверојатно и подобро од кога било, па затоа не изненадува што таа доби голем број на коментари и лајкови за кратко време