x

Каква драма: Две тројки во „две секунди“ (ВИДЕО)

radost-buducnost

Кошаркарите на Партизан се поразени по две продолженија од Будуќност со 101-99. Во последните две секунди паднаа две тројки.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата