После Игор Џамбазов, и Панчо ДНК на Инстаграм се пошегува со „тетоважа“  за своите гревови.  Тој на своето чело „истетовирал“ танга, а под фотографијата напишал „Гревовите поубаво се перат на ЧЕЛО“
Имено, пред неколку месеци тој се огласи со коментар за девојките кои носат танги на плажа, но бидејќи беше погрешно разбран наиде на киритки на јавноста, за што веднаш се извини.

Неговата „тетоважа“ и таа на Џамбазов следат веднаш откако пејачката Тамара Тодевски ги истетовира имињата на македонските херои кои ги забориви при интонацијата на химната.

Тамара во нејзиното гостување во „Бекстејџ“ изјави дека грешката била ненамерна и вети дека ќе ги истетоввира имињата. Веднаш следниот ден ја покажа новата тетоважа на Инстаграм.

СЕКОЈ СО СВОИТЕ ГРЕВОВИ: Погледнете каква „тетоважа“ направи Игор Џамбазов (ФОТО) https://vecer.mk/node/534886

Posted by Вечер on Сабота, 31 октомври 2020

ТАМАРА ОСТАНА НА ЗБОРОТ: Ги истетовира Гоце, Питу, Даме и Сандански од химната (ФОТО) https://vecer.mk/node/534740

Posted by Вечер on Петок, 30 октомври 202