x

И маскотите го исмејуваат Трамп (ВИДЕО)

screenshot_4

Доналд Трамп изгуби на изборите од Џо Бајден, кој ќе биде нов претседател на САД. Изминатиот период голем број на спортисти го исмејуваа Трамп, редот дојде на маската на Алмерија.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата