x

Италијанците загрижени: Што ќе се случи по дуелот меѓу Јувентус и Милан?

Полуфиналниот меч во Купот на Италија меѓу Јувентус и Милан се игра вечерва во Торино.

Во отсуство на публика, планирано е да се користат звучни ефекти со цел да се даде важност на натпреварите, но и да се надокнади онаа вистинска поддршка од трибините.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата