Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија е вистинска атракција на социјалните мрежи и е една од најследените личности на „Инстаграм“.

Младата пејачка која тргна по чекорите на својата мајка, редовно се фали со својот изглед, а на нејзина адреса пристигнуваат комплименти и позитивни коментари.

Изгледа селфито и е омилена поза за фотографирање, па најчесто го објавува своето лице.

 

Ако малку ги погледнете објавите ќе забележите дека Ражнатовиќ нема бемка на лицето.

Но, ако го погледнете нејзиното последно „Инстаграм стори“ ќе видите дека сепак на лицето има мала бемка.