Една од најпознатите балкански блогерки и инфлуенсерки Зоранах повторно повторно ги запали социјалните мрежи.

Зорана Јовановиќ Зоранах е позната по тоа што секојдневно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а со последната  фотографија која ја објави од Миконос, каде моментално ужива особено предизвика големи реакции.

На фотографијата која ја објави Зоранах таа се сонча без горниот дел од костимот за капење, а долниот очигледно повеќе открива отколку што покрива.

Фановите се целосно воодушевени, па така за само еден час таа доби повеќе од дваесет илјади лајкови.