Наташа Беквалац го прослави својот роденден на нејзиниот салаш во Ченеј.

Бидејќи станува збор за јубилејниот 40-ти роденден, пејачката направи посебен напор околу секој детал на гламурозната забава, а таа имаше и посебно барање за своите гости – сите гости требаше да се појават облечени во бело.

Желбата на пејачката беше почитувана од сите, а нејзините најблиски пријатели и соработници вложија посебен напор во врска со модните комбинации.

Јелена Карлеуша избра фустан со длабоко деколте на предната страна и провокативен шлиц.

 

Прегледач видео записа


Сестрите на Наташа, Драгана и Кристина одлично се забавуваа, а споделија и дел од атмосферата со фановите на Наташа на „Инстаграм“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Svu sreću sveta…malena moja @bekvalceva ??? Da ti bude najsrećniji do sadaaaa❤

A post shared by Dragana Bekvalac♍-♋ (@draganabekvalac72) on

Во еден момент славеничката го зеде микрофон и ја подигна атмосферата до сјај.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#happy #birthday #queen ?? #natasabekvalac ❤️❤️❤️

A post shared by @ bekvalac.in.heart on