Македонската манекенка и старлета, Александра Накова деновиве ги почести фановите со неколку жешки фотографии од плажа на кои позира топлес. Нејзините Инстаграм следбеници преку коментари и порачаа дека изгледа совршено.

Накова во моментов е на одмор во соседна Грција, а во чие друштво одмара и кој стои зад фото објективот додека таа позира се уште е енигма.