Се погласни се шпекулациите дека Емина Јаховиќ му се вратила на својот поранешен сопруг Мустафа Сандал, а сега се појави и фотографија.

Емина објави фотографија на Инстаграм со својот поранешен сопруг и нивниот син во авион, но не открила каде патуваат заедно.

На фотографијата објавена од Емина на социјалните медиуми, тие се видно расположени и насмеани.