Раперот Дрејк по се изгледа веќе не е во љубов со Џенифер Лопез, и си има нова девојка – порно актерка!

Според пишувањата, Дрејк бил виден со Роузи, ѕвезда на филмовите за возрасни, на романтична вечера во Амстердам. Токму овие гласини ја зголемиле побарувачката за филмовите во кои глуми Роузи.

Џенифер се уште не се огласила по овој повод, додуша таа не реагираше ниту на пишувањата по повод нивната врска, единствено што е извесно е дека таа повеќе не е другарка со Ријана, која претходно беше во врска со раперот.