x

Дибиров: Зошто ми е убаво дома – не мора да го гледам Стоилов секој ден (ВИДЕО)

Сите медиуми на свој начин се обидуваат да ја подигнат свеста на граѓаните во битката со коронавирус. Тимур Дибиров за „еден на ден“ имаше неверојатен одговор на прашањето зошто е убаво да се седи дома.

Погледнете во продолжение…

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата