x

Двајца фудбалери на Барса се спакуваа

rakitic

Барселона ја заврши катастрофалната сезона со убедлив пораз од Баерн во Лигата на шампионите со 2-8.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата