Пејачката Дара Бубамара како ретко кој периодов ужива во животот и го обиколува светот, па од Грција замина во Турција, потоа на Малдиви, потоа во Шпанија, а сега отпатува во Занзибар.

Дара неодамна уживаше на Малдивите со своето 21-годишно момче Тони, а сега е повторно на луксузна дестинација, од каде редовно објавува на социјалните мрежи.

Таа сега објави жешка фотографија од базенот, на која позира во зелен и црн костим за капење кој ги истакнува нејзините облини.

Нејзиниот помлад избраник зборуваше и од луксузниот остров, најавувајќи ги истите пејзажи како Дара.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Сепак кого го интересираат пејзажите кога Дара не знае да се облече и ги истакнува своите бујни облини.