Пејачката Дара Бубамара од бракот со Милан Кесиќ има деветгодишен син Константин. Таа е многу приврзана за синот Константин, па се потсетила на еден од најубавите моменти во својот живот – периодот кога станала мајка.

Познатата фолк пејачка со следбениците на Инстаграм подели фотографија стара девет години, на која се гледа како го дои своето новороденче.