Александра Пријовиќ со провокативните фотки ги дигнала социјалните мреж на нозе.

Пеачката провокативно позирала каде што не се знае каде побрзо да се гледа, дали во длабокото деколте или прекусиот фустан.

Целата во шљокици, “гладна и разуздана“ младата мајка ги собрала симпатиите на фановите, а во екагентната комбинација без прслук совршено ги истакнала своите гради Коментари само се нижеле, а Прија потоа објавила фотка во огледало, со што глетката набрзо станала ‘двојно подобра“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

“Гориш, бомба, топ како и секогаш“, биле некои од коментарите на социјалните мрежи.