Рада Маночјловиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави нова фотографија и веднаш го привлече вниманието на своите фанови.

Тесни латекс пантолони и црна трака преку градите. Очигледно пејачката сала дашокира со својот изглед.

Иако таа често е на удар на критики на дизајнерите поради своите дневни комбинации, сепак таа не се грижи за нивните коментари и си продолжува со својот стајлинг.

 

 

♣️

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) onJan 21, 2018 at 12:11pm PST

 

#tbt #summer #egypt #hurghada #2017 ?

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) onJan 5, 2018 at 5:50am PST