Гога Секулиќ секогаш успева да ги држи работите под контрола, како на домашен план, така и во кариерата. И покрај се таа секогаш знае да изгледа неверојатно добро.

Очигледно Гога ужива во својот живот, па сега сподели интимен момент со своите следбеници на Инстаграм.

Секулиќ сподели фотографија како од кревет го пие утринското кафе, но тоа не беше она кое што падна во очи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Иако нејзиниот партнер Урош Домановиќ, решил да ја израдува својата поубава половина од раните утрински часови, како знак на внимание, сепак ни тоа не ги интересираше фановите.

Невообичаената сцена во која се појави Секулиќ, ја разбуди машката фантазија, бујните гради кои излегоа во преден план и нејзината гола нога.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning ☕️

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

– Каква убавица сама во кревет, гориш Гордана, Сјај, мајка – жена – кралица – се само некои од позитивните коментари кои ги доби пејачката за ова нејзино жешко издание.