Вереницата на Роналдо, Георгина Родригез покажа како вежба јога на јахта, облечена во тесни хеланки, а видеото за два часа доби над милион прегледи.

Кога знаете каде одите, универзумот секогаш ви го отвора патот, напишала таа покрај снимката.

Таа во коментарите доби бројни комплименти на сметка на својот изглед, но и на својата флексибилност.