x

ВРЕМЕ Е ЗА РАЗДЕЛБА: Почнаа преговорите за Пол Погба

Според медиумите во Франција, Пол Погба ќе го напушти Манчестер Јунајтед. Нема да биде чудо ако се врати во Торино, информација која ја читаме долго време.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата