x

Во Босна одложена продажбата на билети за дуелот со Северна Ирска

Босна и Херцеговина исто како Македонија на 26. март игра бараж меч за место на Европското првенство, на домашен терен ја пречекува селекцијата на Северна Ирска.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата