Познатата пејачка, Нора Истрефи, секогаш го привлекува вниманието со нејзините совршени облини, за кои многу жени ѝ завидуваат.

Таа е многу активна на својот профил на Инстаграм, каде од време на време објавува и многу провокативни фотографии.

Нора во последните објави на “Instastory” се појавува во многу жешко издание. Облечена во бикини, таа направила неколку жешки пози додека уживаше во сончвите зраци покрај базенот во нејзиниот двор.