x

ВИДЕО од местото на несреќата – Тука загина Коби Брајант

Коби Брајант, легендарниот кошаркар загина во хеликоптерска несреќа која се случи во близината на Калифорнија. Објавено е видео од местото на несреќата каде што Брајант го загуби животот заедно со уште четири лица кои биле во хеликоптерот.

 

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата