Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ е на одмор во Кипар.

Таа за своите следбеници на Инстаграм сподели видео како се сонча во секси бикини и покажа дека за години се држи одлично.

Цеца и овој пат доби многу комплименти за изгледот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslužen odmor☀️?

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ (@cecaraznatovic.blog) on