Девојка на социјалната мрежа „Инстаграм“, чиј профил е заведен под името TikTok, објави кратко видео на кое е прикажано шминкање компир.

 

View this post on Instagram

 

why is this potato cuter than me? ?✨ #tiktok #beauty

A post shared by TikTok (@tiktok) on

Нејзиното видео за кратко време кружеше по сите социјални медиуми и стана многу актуелно.

извор: Makfax