Јелена Розга е на турнеја во Австралија, а за еден од своите настапи облече краток чипкаст фустан и предизвика реакции на социјалните межи, но и кај машката публика која го следеше настапот.

Згодната пејачка со овој фустан ги истакна сите атрибути и повторно покажа со што располага.

-Постои ли нешто позгодно и поубаво?, напиша еден од нејзините обожаватели под видеото од настапот кое го објави на социјалните мрежи.