Популарната пејачка Ана Николиќ овие денови стана хит на социјалните мрежи откако објави видео што прави по дома за време на изолацијата.

Имено пејачката поради епидемијата од коронавирусот и пропишаните мерки во Србија овие денови е потполно сама без својата помошничка, па се реши сама да исчисти по дома.

На себе таа имала само црни шорцеви и маичка под која не носеше градник на себе, сепак сите се изненадија од нејзината вештина да чисти со правосмукалка на високи потпетици.

Додека таа чистеше нејзините гради беа немирни, а припадниците на посилниот пол не можеа буквално да се додржат да го изгледаат видеото до крај.

-Брзам на тераса да аплаудирам на медицинарите, тета Рада помогнете ми. Бидејќи е вонредна ситуацијата тета Рада не може да дојде. Што се мора не е тешко, останете дома, напиша Ана под видеото.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zurim na terasu da aplaudiram medicinarima ❣️?????.. #stosemoranijetesko #stayathome

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on