Вечерва со почеток од 20 часот на Инстаграм профилот на естрадниот магазин „Бекстејџ“ – backstage_macedonia ќе имате можност да го гледате лајв вклучувањето на Влатко Лозаноски – Лозано. Домаќин ќе биде Јасмина Филиповска, а ќе имате можност да го прашате Лозано се што сакате да знаете за него, а освен разговор, ќе има и многу изненадувања кои тимот на Бекстејџ ги подготви специјално за своите фанови. Инаку, кампањата #Бекстејџседидома стратуваше минатата недела, а досега гостуваа Жаре Бербер, Антониа Гиговска и Иван Јованов, Таско, Роберт Билбилов…